V Turizm Seyahat Acentalığı Taşımacılık İnş. Tic. A.Ş.

OTEL KONTRATLARI

Profesyonel ve uzman ekibimizle, en uygun rekabet şartlarının sağlanması, çalıştığımız partnerlerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü bilgi ve materyalin eksiksiz sağlanması ve iletilmesidir. Yapılan bu kontratlarla müşterilere farklı konseptteki otellerde konaklama seçeneği sunmaktadır.

REZERVASYON HİZMETİ

Rezervasyonların web çalışma sistemimiz ile online iletilmektedir. Hizmet alan tüm misafirlerin rezervasyon yaptırdığı otellerde, konaklamalarının gerçekleştirilmesi ve Rezervasyonlarda yaşanabilecek her türlü aksaklıklarda en kısa sürede çözüm üretilmektedir.

HAVALİMANI KARŞILAMA

Profesyonel ve uzman ekibimizle havalimanlarında yüksek standartlarda kesintisiz karşılama hizmeti verilmektedir. Misafirlere gerek havalimanlarında gerekse otel konaklaması, transfer ve tur esnasında, kendi ana dillerinde hizmet veren rehberler ile eşlik edilmektedir.

TRANSFER

Her türlü transfer organizasyonun kendi araç filosu ve güvenilir, yüksek kalite de hizmet veren firmalarla yapmaktadır. Transferlerin GPS programı ile takip edilerek, yüksek kalitede hizmetin garanti edilmesi ve uzman ekiplerimiz tarafından denetlenmesi. Grup, özel ve vip transfer taleplerinde rehberli veya rehbersiz hizmet verilmesi.